TrønderEnergi

Roar Aune, Prosjektleder TrønderEnergi AS
TrønderEnergi valgte Europe AS med Helge Gundersen i spissen, da konsernet vedtok å flytte fra 4 forskjellige lokasjoner, til et nytt midlertidig hovedkontor i Trondheim.Oppdraget inneholdt demontering/montering og transport av alt utstyr 250 ansatte har og bruker til daglig. Europe AS utførte  arbeidet til avtalt tid, og viste at de har stor kompetanse på de utfordringer en slik flytting medfører. Alle kontorplasser og møterom var klargjort til bruk i henhold til tidsplanen. Dette er et samarbeid som vi i ettertid ser har vært en suksessfaktor for “Prosjekt mellomflytting” i TrønderEnergi.
 

Sparebank 1 SMN

Ole Ragnar Thanem, Innkjøpssjef  Sparebank 1 SMN
SpareBank 1 SMN har som et resultat av tilbudskonkurranse benyttet EUROPE AS til to store flyttinger: I februar 2008 flyttet de ca. 300 arbeidsplasser fra Trondheim sentrum til et bygg på Tiller utenfor sentrum. Arbeidet besto i merking av arbeidsplasser (arbeidsbord, stoler skap/reoler), demontering, transport og montering på nytt kontorsted. I tillegg en del maskiner. Det ble samtidig flyttet en stor mengde arkivalia og brannsikre skap og bortkjøring av avfall. I oktober og november 2010 sto bankens nye hovedkontor ferdig. EUROPE AS flytte i den forbindelse felles arkivalia og ansattes dokumenter fra Tiller til nytt hovedkontor i Trondheim. Våre erfaringer med EUROPE AS er positive i det vi opplevde at arbeidet ble utført på en systematisk, sikker og rask måte av serviceinnstilte medarbeidere

Kontakt informasjon og lokasjoner

Daglig leder

Johan Beckman
+47 480 52 435
johan@europe.no

Partner

Lars Wermskog
+47 922 25 599
lars@europe.as

Partner

Helge Gundersen
+47 915 96 952
helge@europe.as

Key Account Manager

Frode Thun
+47 979 74 970
frode@europe.as

Hovedkontor Drammen:

Gråterudveien 45
3036 Drammen
kontaktperson: Lars Wermskog
tlf: +47 922 25 599
mail: lars@europe.as

Terminal Drammen:

Konnerudgata 2 D
30o3 Drammen
kontaktperson: Simen Grova Lystad
tlf: +47 901 38 386
mail: simen@europe.as

Kontor / Terminal Trondheim:

Heggstadmoen 47
7080 Heimdal
kontaktperson: Robert Eide-Leigh
tlf: +47 993 73 186
mail: robert@europe.as

Terminal Sandefjord:

Klinestadmoen 1
3241 Sandefjord
kontaktperson: Simen Grova Lystad
tlf: +47 901 38 386
mail: simen@europe.as

Terminal Oslo:

Kongshavnveien 29
Skur 97, Kneppeskjær,  0120 Oslo
kontaktperson: Johan Beckman
tlf: +47 480 52 435
mail: johan@europe.as

Terminal Bergen:

Sjøkrigsskoleveien 15
5165 Laksevåg
kontaktperson: Josef Nitzler
tlf: +47 453 90 683
mail: josef@europe.as